WIELKANOCNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 23 marca 2013r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 22 w Łodzi został przeprowadzony wiosenny turniej tenisa stołowego, którego organizatorem był Region IPA Łódź Górna.

W turniejowe szranki  stanęło około 40 zawodników w różnym wieku z jednostek Policji województwa łódzkiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego, Straży Miejskiej w Łodzi, zaproszonych instytucji i firm oraz młodzieży szkolnej.  Zawodnicy w grupach grali systemem każdy z każdym i w ten sposób wyłoniono najlepszych zawodników którzy następne pojedynki grali systemem pucharowym. Pojedynki były bardzo zacięte. Tradycyjnie, od dwóch lat, w turnieju uczestniczy drużyna Regionu IPA Radom, która wystąpiła w składzie:

Radosław GRYZ;

Jacek PYRKA;

Kszysztof STRUNIEWICZ.

W turnieju indywidualnym Radosław GRYZ odniósł sukces zajmując I miejsce. W finale pokonał bardzo groźnego zawodnika – Jacka RYLSKIEGO z KWP Kielce.Czwarte miejsce w turnieju singlowym zajął Jacek PYRKA natomiast Krzysztof STRUNIEWICZ uplasował się na VII pozycji. W klasyfikacji drużynowej Region IPA Radom zajął II miejsce.